Bağdat Caddesi Butikler

İstanbul’un en popüler bölgelerinden olan Bağdat Caddesi,  butikleriyle de iddialı. Dünyaca ünlü mağazalara kafa tutan butik mağazalar, birbirinden farklı çeşitleriyle cadde halkına eşsiz alternatifler ve ana tercihler sunuyor.

İstanbul’un en popüler bölgelerinden olan Bağdat Caddesi, butikleriyle de iddialı. Dünyaca ünlü mağazalara kafa tutan butik mağazalar, birbirinden farklı çeşitleriyle cadde halkına eşsiz alternatifler ve ana tercihler sunuyor.

Lastik Pabuç
Galata’da sevimli mekanı ile hizmet veren Lastik Pabuç, yeni mağazasını Erenköy’e açtı. Mağazada birbirinden renkli ve özel üretim ayakkabılar, spor kıyafetler, gözlükler ve tasarım saatler bulabilirsiniz.
Adres: Bağdat Caddesi Erenköy Apartmanı 319 / 1 Erenköy / Kadıköy

Must Go Merry Go
Gerek mağaza tasarımı, gerekse ürünleri ile oldukça farklı olan bu butik mağaza, Londra’dan gelen birbirinden farklı ve özel üretim kıyafetlerden, aksesuarlara, tasarım objelerden fotoğraf makinelerine kadar her şeyi bulabileceğiniz ürünlerle sizi bekliyor. Ayrıca Must Go Merry Go Star Wars hayranları için de tam bir cennet.
Adres: Bağdat Caddesi No: 264 B Caddebostan / Kadıköy

Bongo Butik
Ürünleri arasında ünlülerin tasarladığı çantalar, internetten satışa çıkan ayakkabılar, rengarenk kazaklar ve gece kıyafetleri gibi tasarımlar bulabileceğiniz bu butik mağazada herkes, keyfine ve zevkine göre ürünler bulabilir.
Adres: Plaj Yolu, Caddebostan / Kadıköy

15 Metrekare
Döpiyesler, gece kıyafetleri, günlük giyim ve genç büyük beden gibi bir sürü çeşit sunan 15 Metrekare ’de bir kadının ihtiyacı olan her ürünü bulabilirsiniz.
Adres: Hamiyet – Yüceses Sok. No: 19 / A Şaşkınbakkal

_0020_cy_banner

Dishy
Ucuz ve kaliteli ürün arıyorsanız, tam size göre bir mağaza. Şalvarlar, ekose yelekler, etnik elbiseler gibi farklı tasarımlara sahip bu mağazayı da es geçmeyin.
Adres: Kazımözalp Cad. Hamiyet Yüceses Sok. Dinç Apt. No: 19 / 3 Şaşkınbakkal

Beverly Heels
Birbirinden şık, ucuz ve kaliteli ayakkabı ve çanta ağırlıklı olarak hizmet veren trend modellere sahip bir başka mağaza.
Adres: Bağdat Cad. 452 / 1A Suadiye

Vivo
Beverly Heels’in yanında olan çanta ve ayakkabı modellerine ek olarak butik işi kıyafetler ve aksesuarları ile de ziyaret edilmesi gereken butik mağazalardan.
Adres: Akasya Sok. Akasya Apt. No: 1 / 3 Suadiye

Yasemin Akat Butik Mağazası
Stil sahibi kadınlara hitap eden Yasemin Akat mağazası, Zuhal Olcay ve Ajda Pekkan gibi ünlü isimlerle de çalışmışlığı vardır.
Adres: Bağdat Cad. Zincirli Köşk Sok. No:2 / A / Erenköy

_0018_cy_banner